• Обновено
DesignArt 'Yellowолти и розови цвеќиња Ретро' Традиционално печатење на природно бор дрво

DesignArt 'Yellowолти и розови цвеќиња Ретро' Традиционално печатење на природно бор дрво

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашето уметничко дело . Традиционалната ликовна уметност е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Цветен вид : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Традиционален. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : розова 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Плоштад Апстрактно Жолто Модерно Подрачје Килими, 3 ' Плоштад

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1128.96

Флаерти, Денис Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Холандија, Ветерници Киндердајк до

Денис Флаерти претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х14 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матир

DEN 615.84

Корашан Јога Панталони, Женска Мода Слободно Време Летни Спортови Трчање Врвка Џеб Шорцеви Панталони, Женски Панталони

Ова е изработено од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од

DEN 2.00