• Обновено
Crocs Men's Yukon Vista Clg

Crocs Men's Yukon Vista Clg

DEN 256.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оригинални засилувања на кожа на горе и прилагодливи ленти за потпетици додаваат доза на грубост на овие затнувања. Со кука обликуван крослит? Надворешни страни. Прилагодливата лента ви овозможува да бирате во совршено вклопување. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата