• Обновено
Дија, чаша за чаши од хартија од тиква, Ноќта на вештерките, печење, начин за славење

Дија, чаша за чаши од хартија од тиква, Ноќта на вештерките, печење, начин за славење

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На овој начин да се прослави тиквата чаша од 50 -ти чаша е совршен избор за забави и настани за Ноќта на вештерките. Секој пакет има 1 дизајн : „Трик или третирај“ зборови и некои лица од тиква на работ. Секоја мерка 2 -инчна диа и имајте 50 парчиња чаша за печење во секоја пакет. Користете ги овие чаши за вашите третмани, додавајќи ужасно празнично чувство. Не заборавајте да го проверите целиот пат да ја прославите колекцијата за повеќе украси и додатоци со теми за Ноќта на вештерките. За содржат стандардна cupcake . Секој сет вклучува : секој дизајн 50 парчиња чаши. Мерки за чаша - 2 инчи диа (5,1 см). Дизајн : „Трик или лекување“ зборови и некои лица од тиква на работ. Боја : Мулти боја. Поминете тестирање на ФДА. Направено од хартиен материјал . Колекција за повеќе украси и додатоци со теми за Ноќта на вештерките.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата