• Обновено
Класичен блок монограм на палецот, црна

Класичен блок монограм на палецот, црна

DEN 343.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црно -бело совршен за овој печатен пуф. Зименот, отстранлив печатен капак го одликува дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Може да се отстрани капакот; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сијалица Како Што Се Гледа На ТВ Лекар За Болви Електронски Чешел За Болви Совршен За Кучиња И Мачки, Убива И Зашеметува Болви

Лекарот за болви е Лесен, Ефикасен и Без Хемикалии Редовните јаки од болви, шампони и бањи користат хеми�

DEN 719.84

Нелизгачки Миленичиња Куче Кученце Кученце Нерѓосувачки Челик Виси Храна Вода Сад Фидер За Гајба Кафез Сина пиншуи

1 удобно и брзо е да се закачи во кафезот за неговиот дизајн на конец Изработен од безбеден пп материјал,

DEN 239.84

Букет Mightlink Вештачки Роза Реални Око-фаќање Без Овенување Лесно Да Се Грижи Цвеќиња Декоративни Лажни Роза Цвет Букет За

Опис : Со реален дизајн, овој вештачки цвет од роза е живописен, без наводнување, без овенување, не избле�

DEN 3.33

Целосна Фигура Плус Големина Жица Слободен Пред Бравата Жените Дозвола Спојување Нега Елек Стил Долна Облека Црвена

Женска Мода Плус Големина Жица Слободен Удобно Склекови Градник Долна Облека карактеристики : 1.Ставете

DEN 229.92

Компатибилен СО Lg Кадифе 5g Телефон Случај, Жолта Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај ЗА LG Кадифе 5G

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 159.84