• Обновено
Чизми за машка бронка со висока абразија тешки чизми за работа

Чизми за машка бронка со висока абразија тешки чизми за работа

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој тешки солиден багажник ја има патентираната надворешна плоча на Гудјеар 4 x 4, која се спротивставува на матните услови. Не само што е водоотпорен и неметален, тој има средна должина отпорна на пункција за максимална безбедност. Има рефлексивен страничен панел, велур јазик и мека кожна јака за удобност. Овој багажник е дизајниран за најтешки работни места. ASTM F2413-18 Композитен безбедносен пети цело зрно кожа горниот велур јазик и мека кожна јака рефлектирана странична панел Висока абразија, жлебна кожа Гудјер бренд 4x4 Абразија единствена водоотпорна мембрана Лензи Бренд Плоча за пункција 100 проценти не метални ASTM F2413-18 Електрична опасност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Цврст 10к Бело Злато Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување На Неколку Три Прстени Невестински Ангажман Прстен

Солидна 10к Бело Злато Неговиот Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување Трио Невестинска Свадба Анг�

DEN 7184.00

Череп на американско Знаме И Моќна Машка Графичка Маица Гроздобер Спортски Маички Со Кратки Ракави Црна 3XL

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

DEN 239.20

Дете Бебе Момчиња Девојчиња Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Блузи+Панталони Панталони Со Џебови Облека

Деца Еднобојни Врвови Со Долги Ракави Со ОВрат+ Панталони Со Џебови Опис : Висококвалитетен материјал, м

DEN 295.84

Преносни Вентилатори За Внатрешна Десктоп Мода И Удобен Нем 3-Брзински Вентилатор Ноќно Светло Ѕид-Монтиран Дво-Во-Едно Усб

Десктоп Мода и Удобен Нем 3брзински Вентилатор Ноќно Светло ЅидМонтиран ДВОВОедно USB Полнење Мини Венти

DEN 3.00

Луфа Сунѓер За Миење Садови Виси Садови За Чистење Материјали За Перење Чистач За Домашна Кујна Материјали За Чистење

Типот на сунѓер од луфа е мек, лесен за пена и совршен за чистење без гребење Природно не го олеснува адс�

DEN 2.00