• Обновено
Обетки со цветни обрач за филиграм во Пермонт во злато од 18 килограми изработени со австриски кристални кристални елементи

Обетки со цветни обрач за филиграм во Пермонт во злато од 18 килограми изработени со австриски кристални кристални елементи

DEN 367.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој прекрасен пар од 18 килограми злато завршени и кристални филигрански обетки се карактеризираат со кружен австриски кристален кристал кристал во прекрасен дизајн на пеперутка. Кристални обетки. Одличен подарок за денот на в Valentубените, роденден, ден на мајка, Божиќ или која било прилика! Овие обетки се поддржани од нашиот накит на Барзел, гарантирајќи дека сите позлати од 18 килограми ќе траат цел живот, а целата оригинална содржина на злато никогаш нема да оцрни. 18К златен позлатен месинг. Австриски кристален кристал кристал. Модни обетки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Флаерти, Денис Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Холандија, Ветерници Киндердајк до

Денис Флаерти претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х14 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матир

DEN 615.84

Национално Собрание На Лежишта За Ослободување На Спојката одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1966-ШЕВРОЛЕТ Ц10

Дизајнирани да ги задоволат или надминат квалитетот НА ОЕ, лежиштата со врвен квалитет Од Националните

DEN 1.67

Аунавеј Женски Тексас Целокупен Фустан Прилагодливи Ремени Американски Знаме Комбинезон Облека Улична Облека

Денот на независноста Суспендер Здолниште Облека Женски Летен Тексас Фустан, Женски Тексас Целокупнио�

DEN 0.67

Компатибилен СО Lg Xpression Плус Телефон Случај, Жаба-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај ЗА Lg Xpression

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 430.08