• Обновено
LBL INSITE Alarm Alarm Alarm Anti Gleat Bluetooth

LBL INSITE Alarm Alarm Alarm Anti Gleat Bluetooth

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова нуди заштита на вашиот рибник/табела од најтешките услови за влажно пловење. Mounts на RAM меморијата се дизајнирани со патентиран систем на гумена топка и приклучок што овозможува скоро бесконечна количина на начини за поставување на аголот на рибарот за таа прецизна позиција на гледање.25 „гума“ гума “ D "Топката со големина и безбедносното решение за заклучување на иглата. Ова нуди заштита на вашиот Fishfinder/Chartplotter од најтешките услови за влажно пловење. кога може да се прицврстувате, или да го чувате бродот, дисплејот може да се преклопи рамно на палубата со само 10 "дозвола.MODEL : PEDRS4600-15-C. Ова му овозможува на корисникот лесен пристап до дисплејот за промени во опсег, зумирање или дури и контрола на моторот за тролање.pedestalpod со монтирање на RAM Спортски чамци. вашиот рибник е лесно да се постави во пред-исеченото лице на Navpod.model : PEDRS4600-15-C. Вашиот рибник е лесно да се постави во пред-исеченото лице на Navpod. Ова ќе им овозможи на повеќето капаци на бродот да се вклопат над пиедесталот кога не се во употреба . Изградени врз основа на популарниот опсег на водоотпорни куќишта на Navpod за морски електроника, Pexetistel Pods го позиционираат вашиот Fish Finder/Chartplotter на лесен за достигнување на 20 “од палубата. Ова ќе им овозможи на повеќето капаци на бродот да се вклопат над Peede Tistel Pod кога не се во употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Уникатно Студио За Разбој Скај Цврст Тепих Полноќно Сино 5 ' 1 8 ' Правоаголник Цврст Минималистички Совршен За Дневна Соба

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја Бујната те

DEN 0.67

Скица молив постави уметнички цртање комплет за цртање на јаглен за велосипедисти завеса за алатки за училишни материјали за

Sketch Pencil Set art art lature luke chit coolcail reaser pen завеса за проширување на училишни материјали за домашни студенти за �

DEN 319.84

Автоматско Вентилација Bugflector II® Дефлектор На Камена Бубачка; Чад; Целосна Висина Одговара На Киа Соренто

Дизајнот со низок профил обезбедува максимална заштита на хаубата, браникот и шофершајбната Има елеган

DEN 1.00

Gyouwnll Sleepwear за женски пижами за жени модна печатена печатена облека за спиење на долна облека за лепенка за долна облека

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 6 ЕУ : 34 половината : 6468cm / 25.2026.77 '' Биста : 8286cm / 31.5033.07 '' Хип : 8892cm / 34.6536.22 '

DEN 227.04