• Обновено
Тајни богатства женски и женски плус мрзливи расположенија со кратки ракави за пижама врвот

Тајни богатства женски и женски плус мрзливи расположенија со кратки ракави за пижама врвот

DEN 123.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тековно расположение : мрзливи. За тие денови, кои се само малку повеќе лежери, се лизгаат во мрзливата пижама за печатење на тајните богатства, правејќи ја совршената мета за да се чувствуваат удобно со пријатно опуштено вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Графички принт од предната страна. Манжетни ракави. 61% полиестер/26% рајон/13% памук. Машина за перење. Увезени. Пијама за графички печати за жени и плус големина жени од тајни богатства.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Современа област за килим геометриски морска храна, светло сиво затворено расејување на отворено лесно да се чисти

Додадете малку пизаз во вашиот простор со овој геометриски килим во внатрешна или надворешна современа

DEN 5434.24

Трговска марка ликовна уметност „Цвеќиња на бело I современа“ платно уметност од портфолио на диво јаболко

Уметник : портфолија на диви јаболка : Флоралстајл : Модерен Farmhouse Product Тип : Галеријаобвиткано платно уме

DEN 799.84