• Обновено
Елегантно огледало на wallидот

Елегантно огледало на wallидот

DEN 1599.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Елегантното огледало има прекрасна завршница со софистициран традиционален стил инспириран од дизајнерски знаци земени од париски антички пазари. Рамката на огледалото е малку потресена со вистинската количина на триење низ рабовите за да се чини дека ова е парче предадено преку генерациите. Во огледалото се одликува со затемнето стакло за да додаде длабочина и елеганција. Разновидниот дизајн овозможува парчето да се користи како огледало поставено со wallид за дневната соба, спалната соба, влезната врата, ходникот или бањата. Заградите на Д-прстенот се прикачени на задниот дел за лесно монтирање на wallидот без употреба на жица. Севкупните димензии мерки 36 инчи високи x 30 инчи ширина x 2 инчи длабоки; Мерки на стаклена површина со висока 28 инчи висока x 22 инчи ширина. Материјали за производи : стакло, полистирен. Четири (4) инчни рамки се карактеризираат со стакло. Може да се монтира на wallидот или вертикално или хоризонтално; Совршено за дневната соба, спалната соба, влезната врата, ходникот или бањата . држачите за прстен Д-прстен се предвидени за виси без употреба на жица. Правоаголно огледало на wallидот мери 36 инчи висока x 30 инчи ширина x 2 инчи длабоко; Мерки на стаклена површина со висока 28 инчи висока x 22 инчи ширина. Заврши : Антички финиш на чај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Амтдх Женски Трендовски Палацо Панталони Клиренс Градијан Боја Салон Висока Еластична Половината Течни Долги Панталони Плус

Без разлика дали одите на трчање или се дружите со пријателите, можете удобно да ги чувате телефонот, па�

DEN 367.52

Viikei Пуловер Дуксери За Жени Поштенски Качулка Жени Плус Големина женски обичен моден лабав Божиќен принт со долг ракав краток

Женски обичен моден лабав Божиќен принт со долг ракав краток кружен врат карактеристики : 1.Карактерист�

DEN 223.84

Колекцијата Ступел Домашен Декор Летен Букет Со Диви Цвеќиња во Тегла Мејсон Акварел Сликарство Ѕид Плакета Уметност, 0. 15

Пукајќи од шарени цветови, Колекцијата Ступел Домашен Декор Летен Букет Со Диви Цвеќиња Во Тегла Мејсон

DEN 1.33

Божиќни Фустани Со качулка За Жени Мода Симпатична Ирваси Лос Печатење Дуксер Со Долги Ракави Дуксери Мини Фустан Со Џебови

Божиќни Фустани Со Качулка За Жени Мода Симпатична Ирваси Лос Печатење Дуксер Со Долги Ракави Дуксери М

DEN 2.00

Хаитски Женски Божиќен Дуксер Обичен Дуксер На Вратот На Екипажот Зимско Дрво Печатено Пуловер Со Долги Ракави Црвено 5XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Дуксер, Есенски Есенски Дуксери, Врвови

DEN 159.84

Лето Жени Лигавче Краток Комбинезон Секојдневен Прерамка Ромпер Со Еднобојни Комбинезони Модна Плажа Улична Облека

Тип : Женски Комбинезони Шорцеви Комбинезон Ромперген : Жени Жена,Дами Дама,Женски Стил : Мода,Секојднев�

DEN 463.84

Сдјма Мали Чевли Бебе Девојки Слатки Овошни Желе Бои Шупливи Нелизгачки Меки Единствени Плажа Римски Сандали

Мали Чевли Бебе Девојки Симпатична Овошје Желе Бои Шупливи Нелизгачки Мека Единствена Плажа Римски Сан

DEN 158.24

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Доџ Патување 2009-2010, КЛАСИЧНА Серија

3 D MAXpider DODGE ПАТУВАЊЕ 20092012 КЛАСИЧЕН ЦРН R1 (1 ДУПЧИЦА) 3d MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата зашт�

DEN 1407.84

Танкини Костими За Капење За Жени Блузи За Капење Со Машки Шорцеви Лабави Тенкови Со Машки Шорцеви Костими За Капење Бела, XXL

бикини задници за жени бикини со висок струк комплети за жени контрола на стомакот плус големина бикини

DEN 223.84

Санвиглор Женски Блузи Плус Големина Маица Преголеми Маици Широки Пуловер Празнична Туника Сончоглед 3XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летна Туника Блуза, Жени Плус Големина Блузи, Женски Секојдневен Маиц

DEN 389.12

Женски Летни Широки Панталони За Нозе Лежерни Права Нога Лабави Шорцеви Женски Секојдневни Панталони Каки ХЛ

Останете ладни и удобни во Овие Женски Летни Широки Панталони за Нозе Изработени со висококвалитетен м�

DEN 2.00