• Обновено
Скоро природно 8,5in. H Hydrangea вештачки цветен аранжман со стаклена вазна, виолетова

Скоро природно 8,5in. H Hydrangea вештачки цветен аранжман со стаклена вазна, виолетова

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете малку шарм инспириран од природата во вашиот простор со оваа скоро природна хидранга. Направено со употреба на синтетички материјали, нуди ниско одржување, високо реална алтернатива на свежо цвеќе. Ова факс фабрика е прекрасен акцент што ќе ви го осветли просторот за живеење. Оваа хидранга со вазна свилен цвет аранжман може да се постави на маса, контра или друга површина како декорација. Скоро природно 8,5in. H Хидранга вештачки цветен аранжман со стаклена вазна, виолетова : пакет на цути на хидранга. Рачно изработени. Димензии : 8,5 "H x 9" W x 9 "D ;. Силни, долги стебла додаваат висина. Вклучува вазна со течна илузија. Вазни димензии : 6.25in W 6.25in D x 5.75in H.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мијаилима божиќни украси украс за новогодишна елка украс за подароци со топки божиќна топка бо цртеж во боја или дезен божиќен

За Големината : Единицата Со Азиска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Мож�

DEN 223.84

Абтел Женски Дуксер Пуловер На Вратот На Екипажот Секојдневни Дуксери Дами Лабави Работни Врвови Бели ХС

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Дуксер, Есенски Есенски Дуксери, Пулове

DEN 288.00

Lhked Женски Резервоари Блузи Женски Елек За Печатење Обичен Резервоар Без Ракави Без Ракави Спортски Пуловер Туника Врвови

Женски Елек За Печатење Секојдневен Тенк Без Ракави Без Ракави Спортски Пуловер Туника Врвовкарактери�

DEN 271.84