• Обновено
Ајомет Женски Сандали Модни Летни Секојдневни Чевли Трендовски Потпетици Клинови Чевли Дами Стп Кожа Женски Клин Пета Сандали, Жолта 7

Ајомет Женски Сандали Модни Летни Секојдневни Чевли Трендовски Потпетици Клинови Чевли Дами Стп Кожа Женски Клин Пета Сандали,

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женски Сандали Модни Летни Секојдневни Чевли Трендовски Потпетици Клинови Чевли Дами Стп Кожа Женски Клин Пета Сандали Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен,Едноставен, Мода. Стил На Пети : Отворен Прст. Чевли Пета Висока : 3см/1.1". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Гумен ѓон : специјалниот дизајн на текстура е направен според карактеристиките на одење, што ги прави чевлите да имаат добар ефект во анти-лизгање и трајни. Висококвалитетна кожа : горниот дел е изработен од фина кожа, инаку влошката се состои од меки и дише сунѓерски испакнатини. И двајцата ви обезбедуваат удобна состојба на стапалото за слободно одење. Декорација на кристал : елегантните украси од кристал се сјајни, слатки и модерни, што е полно со летна атмосфера. Исклучителна изработка : мазни и уредни шевови се обвиткуваат околу испакнатините на сунѓерот. Едноставната еластична лента ве прави попогодни за носење или одложување. Мулти-појавување : може да се совпадне со секојдневна облека, шорцеви, фармерки и е погоден за многу прилики, како што се шопинг, патување, запознавање и пешачење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сончање Девојки Облека Божиќ Дедо Мраз Печати Круг Вратот Кошула И Разгорени Панталони Постави Чидumn Облека

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од душенксин1 од Пазарот На Џојбај.Девојки 2 Парчи�

DEN 233.28

Б91хз Машки Кошули Мажи Со Кратки Ракави Пролет Лето Сингл Обичен Ревер Плажа Со Целосен Принт Одмор Со Кратки Ракави Машки

Машки Кошули Мажи Со Кратки Ракави Пролет Лето Обичен Ревер Со Единечни Гради Плажа Со Целосен Принт Од�

DEN 2.00

Б91хз Бебе Момче Чевли Подни Чевли Бебе Затворен Нелизгачки Меки Долни Чевли За Мали Деца Топли Чевли

Бебе Момче Чевли Подни Чевли Бебе Внатрешно Нелизгачко Меко Дно Чевли За Мали Деца Топли Чевлиродот : Де

DEN 303.84