• Обновено
Мппт Контролер За Соларно Полнење10-30В 24-85В Соларен Фв Полнач За Батерии Контролер

Мппт Контролер За Соларно Полнење10-30В 24-85В Соларен Фв Полнач За Батерии Контролер

DEN 835.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : -Сосема нов И висококвалитетен-Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив-mppt соларен полнач производи од серија чекор надолу/чекор-нагоре-Прилагодлив напон со дисплеј,-Ефикасна функција ЗА следење НА MPPT во реално време-Шема за Синхрона исправка Со Висока ефикасност-прилагодлив излезен напон-ПРЕДВОДЕН дисплеј НА влезен и излезен напон и струја-Поддржува различни батерии како оловна киселина и литиумски батерии-Водоотпорни, отпорен на прашина, отпорен на удари, БЕЗ вентилатори СПЕЦИФИКАЦИИ : -име : контролер за чекор надолу-материјали; алуминиум-номинален напон : 10-30v ПРИЛАГОДЛИВА-номинална струја : 25a-потрошувачка на енергија : 0,35 w-вкупни димензии : 120mm x 80mm x 40mm-име : чекор до контролер-Номинален напон : 24-85v прилагодлива-Номинална Струја : 15a-моќност потрошувачка : 0,35 w-вкупна димензија : 120 * 80 * 40 MM-модел : 200w-чекор надолу, 300w-чекор надолу, 400w-ЧЕКОР НАДОЛУ,200w-чекор нагоре, 300w-чекор нагоре, 400w-чекор Нагоре (Опционално)пакетот вклучува : 1 * MPPT контролер за соларно полнење (опционално)белешки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало отстапување помеѓу податоците и рачното мерење. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Mppt Соларни Полнење Контролер10-30 V/24-85 V Соларни Pv Батерија Полнач Контролер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Persil ProClean Течен Детергент За Перење, Висока Ефикасност, Плус Моќност НА ОКСИ, Унца, Вкупни Оптоварувања

Persil Pro Clean PLOxi Power обезбедува моќна комбинација На Детергент За перење Persil и Технологија ЗА Напојување НА

DEN 2.00

583102-О-МЕГА II Сребрено Алуминиумско Тркало На Странични Чекори На Тркалата, Изберете Chevrolet Silverado, GMC Сиера 1500,

ОМЕГА II 6 " Овални Чекори Од Тркало до Тркало алуминиумска конструкција обложена со Прав со агресивен, мо

DEN 3.00

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 20052010 КАГУ ГРЕЈ Р13Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата �

DEN 1839.84

Каролини Богатства BB1292PTHD Шаховска Табла Вар Зелена Јапонска Брада Пар Држачи За Тенџере 7, 5HX7, 5W, повеќебоен

Каролини Богатства BB1292 PTHD Шаховска Табла Вар Зелена Јапонска Брада Пар Држачи За Тенџере 7, 5 HX7, 5 W, повеќ�

DEN 0.33