• Обновено
Купер Дискаверер Солиден Трек Цела Сезона LT275 65R 126q Гума

Купер Дискаверер Солиден Трек Цела Сезона LT275 65R 126q Гума

DEN 2160.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

**ПОПУСТ НА РАСПОЛАГАЊЕ** **ОТКУПИ на https : // /en-us/промоции Гумата Cooper Discoverer Ramged Trek All-Сезона LT275/65 R20 126 Q е пикап и ТЕРЕНСКА ГУМА за сите сезони што изгледа цврсто затоа што е тврда. Изгледа агресивно, но има и убави манири. Солидното Патување има уникатна шема На Груб Терен, која е способна за патека и обезбедува дополнителен стисок и самодоверба кога ќе излезете од автопатот. Исто така, се одликува Со Камени Блокади, кои се гребени во шемата на гумите за да помогнат да се задржат досадните камења и карпи надвор од гумата и на земјата каде што припаѓаат, помагајќи да се заштити гумата од оштетување кога сте надвор од претепаната патека. Солиден Пат е изграден за да обезбеди подобрен стисок на влажни патишта И карактеристики Шепот Жлебови Технологија која го блокира напливот на воздух низ гумата, помагајќи да се елиминира бучавата кога е на автопатот. Постојат двојни дизајни на странични ѕидови за да можете да изберете помеѓу моделот На Планинскиот Премин или моделот На Работ На Ножот, што ви дава двојно повеќе опции за вашиот изглед. Нашите агресивни блокови на шарите се дизајнирани за тивки перформанси на патот и длабоките шари помагаат да се фатат во леплива кал и песок. Иако ова е гума со цврст изглед, таа е дизајнирана и за тивко и удобно возење. ГРУБА ШЕМА НА ШАРИТЕ на ТЕРЕНОТ-патека способна, со агресивен изглед, благодарение на уникатниот дизајн на гумата што обезбедува дополнителен стисок и самодоверба кога ќе излезете од автопатот . КОПАЧИ НА ЗЕМЈА-Големите топки и блокови на страната на гумата делуваат како запчаници во брзина, за да ви помогнат да копате за да ја изгубите нечистотијата, песокот и калта, давајќи ви влечење на патеката. КАМЕНИ БЛОКАДИ-Гребените во моделот на гумите помагаат да се задржат досадните камења и карпи надвор од гумата и на земјата каде што припаѓаат, помагајќи да се заштити гумата од оштетување кога сте надвор од претепаната патека. ДИЗАЈН НА ДВОЕН СТРАНИЧЕН ЅИД-Со Гумата За Откривање На Патеки, можете да го изберете страничниот ѕид. Постојат два начина вашиот камион да ја носи оваа гума : било кој од нив е во право. ШЕПОТ ЖЛЕБОВИ ТЕХНОЛОГИЈА-Шепот Жлебови Технологија блокира воздухот од свиркање низ гумата. Тоа е гумата што ја одржува бучавата од патот таму каде што припаѓа—надвор . СТАБИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА НА ТРАК-уникатна шема во гумата дизајнирана да го зграби патот за подобра контрола. Плус, различната форма помага да се продолжи животниот век на гумата со тоа што ќе се спротивстави на абење од возење на или надвор од патот. Гаранција за облека : 55.000 милји.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Планински врвови на диви животни врвови, природно пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 0.67