• Обновено
Сива ПНЕВМАТСКИ 1010мг Во. Возење Магнетски Стандард

Сива ПНЕВМАТСКИ 1010мг Во. Возење Магнетски Стандард

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики и Придобивки : Моќниот магнет го држи секој прицврстувач безбедно направен од висококвалитетна хром-молибденска челична топлина третирана за цврстина и издржливост ознаките за големина се цврсто печатени во штекерот за лесна идентификацијацрн оксид обложен за отпорност на ' рѓа и корозија 3/8 инчи.; Погон х 10мм Стандардна Должина Магнетни 6-Точка Удар Приклучок. Нашите ударни приклучоци го зафаќаат прицврстувачот низ поширока област за контакт, намалувајќи ги шансите за заокружување на прицврстувачите. Тие исто така овозможуваат да се примени до 20% повеќе вртежен момент отколку на другите приклучоци за удар. Промената на притисокот ни овозможува да ја намалиме дебелината на ѕидот на штекерот, зголемувајќи го пристапот до тесни области. СПЦ 10ММ 3 / 8Д ИМПП МАГ 6ПТ БЛК.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84