• Обновено
Нурисон Каприц Персиски Фарма Слонова Коска Сина 7' 10 ' Површина Килим

Нурисон Каприц Персиски Фарма Слонова Коска Сина 7' 10 ' Површина Килим

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Во вистински боемски стил, Колекцијата На Каприци може да се пофали со еклектична мешавина од племенски инспирирани, геометриски и класични цветни мотиви. Намерно потресените гроздобер патини во неутрални палети од моментот го прават Секој Килим За Собирање Каприци разноврсна основа за секој стил на декор. Овие стручно изработени теписи со низок профил се машина изработена од мек полиестер за беспрекорно вклопување во вашата дневна соба, спална соба, трпезарија или домашна канцеларија. Рустикален се среќава со шик во оваа преодна област килим Од Колекцијата На Каприци. Инспириран од персиската уметност од 17 век, цвеќињата за лизгање опкружуваат класичен дизајн на медалјон во центарот. Трендовските сини, сиви и слонова коска се разноврсно дополнување на француската земја, бохо шик и стилови на декор на фарма. Овој дизајн со низок профил е машина изработена од меки, лесни за чистење полиестерски влакна. Персиски инспириран цветни медалјон површина килим. Модерната сива, сина и палета на слонова коска ја надополнува француската земја, бохо шик и декор на фарма. Машина изработена од полиестерски влакна со низок профил, дебели 0,25 инчи. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33