• Обновено
Цврст 14к Бело И Жолто Злато Двобоен Крст Шарм Приврзок

Цврст 14к Бело И Жолто Злато Двобоен Крст Шарм Приврзок

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 32,65 mm Charm/Должина На Елементот : 32,65 mm Charm/Ширина На Елементот : 23,45 Mmm Производствен Процес : Излеан Материјал : Примарен : Златен Ширина на Предметот : 23,45 Mmproduct Тип : Накит Тип На Накит : Приврзоци И Шарм Продаден По Единица : секој Приврзок/тип На Шарм : ширина на тематска пошта : 7 мм материјал : примарна боја : Должина на две тонови : 9 ммаа накит внатрешна категорија накит приврзоци и шарм тематски шарм Религиозни Крстови вклучени Се Фенси крстови Елегантна кутија За Приврзоци. ГАРАНТИРАНО 14к Злато, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман 264 - Тава За Моторно Масло за Специфични Модели Одговара изберете: 2002-РАНДЕВУ БУИК, 2001-ШЕВРОЛЕТ ВЛОЖУВАЊЕ

Нафта пан протекување? Оваа тава за моторно масло е прецизно дизајнирана за да одговара на оригиналната

DEN 654.88

Три Пекарница За Кучиња Путер од Кикирики, Ванила, Овес И Меки Задоволства За Кучиња Со Вкус на Јаболко, оз. Торба

Вашето куче јаде иста храна секој ден, затоа променете ги работите со асортиманмут од нашите омилени вк�

DEN 1.00