• Обновено
Регенси Ки Плоштад Беж Табела За Беж Со Столчиња Што Се Редат

Регенси Ки Плоштад Беж Табела За Беж Со Столчиња Што Се Редат

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со својата солидна конструкција, Беж Табелата За Беж Беж Со 4 Столчиња За Редење М работи напорно како и вие. Одлично за соби, работни простории и многу повеќе, овој комплет вклучува топлински споен меламин со беж боја, отпорен на гребење, дамки и изгореници. Се граничи со рабна лента Со Дебелина Од Еден инч Т-мувла Со заоблени агли, а подолу, цевчестите челични нозе вклучуваат прилагодливи лизгалки за да се спречи нишање. М столици магацинот за складирање без врева, и тие комбинираат цврсти метални рамки со контурирани пластични седишта. Ќе можете да изберете од достапните бои на столот, завршетоци на нозете и големини на масата. Изберете од достапните големини на табелата. Термо-споени меламин ламинат врвот во беж. Изберете од достапните завршетоци на стол и нога. Цевчести челични ногарки за маса со прилагодливи лизгалки за да се спречи нишање. Метални рамки за столици со контурирани пластични седишта. 1-во. дебела маса со т-мувла работ бенд. Врв отпорен на гребење, дамки и изгореници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Памук Постелнина V Вратот Половината Појас Половина Ракав Обична Кошула Лабава Одговара И За Лесно Облекување

Сезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : Цврст Стил : моден ракав должина : по�

DEN 478.24

Предна Серпентина Погон Појас Безделник Макара Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ ТАХО К1500, 1996 - ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР

Поставување На Возилото : Напред ОЕ НЕ : 12557819 Имајте ПРЕДВИД дека списокот за компатибилност на возилото

DEN 435.52

Годер Летни Пижами Детска Симулација На Свилени Домашни Пижами Дводелен Костум Детски Сатенски Пижами Сет

Име На производ име На Производ : пижами пакет : опп багматеријал : симулација свилена боја : сина, розова,

DEN 271.68

Ступел Земја Наводнување Може Букет Ботанички И Цветни Сликарство Бела Рамка Уметност Печати Ѕид Уметност

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцела

DEN 583.84