• Обновено
Јубатуо Панталони За Жени Модни Печатени Обични Панталони Со Широки Нозе Панталони Со Права Нога Пресечени Панталони Женски Панталони

Јубатуо Панталони За Жени Модни Печатени Обични Панталони Со Широки Нозе Панталони Со Права Нога Пресечени Панталони Женски

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Повод : Дневен Тип На Половината : Високо Вклопување : Одговара на големината На Облеката Должина : Стил На Целосна Должина : Секојдневно, Мода Што добивате : 1 парчиња Женски Панталони ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. (Опсег на грешки 1-3см) Size USUKEUWaist Hip Length S483464-70cm/25.20-27.56"118cm/46.46"102cm/40.16"M6103668-74cm/26.77-29.13"122cm/48.03"103.5 cm/40.75"L8123872-78cm/28.35-30.71"126cm/49.61"105cm/41.34"XL10144076-82cm/29.92-32.28"130cm/51.18"106.5 cm/41.93"XXL12164282-96cm/32.28-37.80"134cm/52.76"108cm/42.52" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 64-70cm/25.20-27.56"Hip : 118cm/46.46"Length : 102cm/40.16"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 68-74cm/26.77-29.13"Hip : 122cm/48.03"Length : 103.5 cm/40.75"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 72-78cm/28.35-30.71"Hip : 126cm/49.61"Length : 105cm/41.34"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 76-82cm/29.92-32.28"Hip : 130cm/51.18"Length : 106.5 cm/41.93"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 82-96cm/32.28-37.80"Hip : 134cm/52.76"Length : 108cm/42.52" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64-70см/25,20-27,56" Колк : 118см/46,46" Должина : 102см/40,16"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68-74см/26,77-29,13" Колк : 122см/48,03" Должина : 103,5 См/40,75"ГОЛЕМИНА : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 половината : 72-78см/28,35-30,71" колк : 126см/49,61" должина : 105см/41,34"ГОЛЕМИНА : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 половината : 76-82см/29,92-32,28" колк : 130СМ/51.18" ДОЛЖИНА : 106.5 см/41.93"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 половината : 82-96см/32.28-37.80" колк : 134СМ/52.76" должина : 108см/42.52" материјал : изработен од висококвалитетен материјал, мека текстура, лесен материјал,удобен за облека. Дизајн : Класичен дизајн на сите натпревари, совршено е да се совпадне со разни блузи и дуксер. Погодни прилики : Костум за секојдневен, плажа, дом, датум, прошетка по улица, шопинг, забава, клуб, патување. Предлози : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето искуство е наш врвен приоритет, поради што секое купување е поддржано од нашата гаранција за задоволство на клиентите. Доколку не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00