• Обновено
Женски Летни Врвови Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Кратки Ракави V Копче За Вратот Врвот

Женски Летни Врвови Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Кратки Ракави V Копче За Вратот Врвот

DEN 224.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

28 "Ракав : 23см/9.93 "Должина : 73см/28.27" Рамо : 41см/16.25" Рамо : 44см/17. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 93см/36.Удобно погодно за различни прилики. Нега На Облека : Машинско Перење/Миење Раце.79 "Ракав : 24cm/9.52 "Ракав : 22см/8.48" Рамо : 39см/15.35" Големина.61 "Ракав : 19см/7.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.58 "Ракав : 20см/7. : XXXX-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 129cm/50.32 "Должина : 74см/29. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.55 "Ракав : 21см/8.06" Рамо : 43см/16. Материјал : Лесна и мека ткаенина, течна, убаво завеса, еластична и удобна за носење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женска Боја Блокирана Дуксерка Заштеда На Дуксер Печатење Пуловер Со Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Врвки Плус Големина

24 "Должина : 72см / 28 П4 : дали изгледа токму како сликата? А4 : Да, малата разлика во бојата треба да биде приф

DEN 2.33