• Обновено
Во Надвор Засилувач За Напојување И Звучник Бо Прекинувач Прекинувач За Звучници Дистрибуирајте Уред 100W Без Потрошувачка

Во Надвор Засилувач За Напојување И Звучник Бо Прекинувач Прекинувач За Звучници Дистрибуирајте Уред 100W Без Потрошувачка

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 : 8 поставува стереофоничен прекинувач за тип на звучник изберете излез (8 поставува звучници кои можат да бидат независно стартување или затворање) 2 : 8 поставува стереофоничен звучник способен да испраќа звук во исто време, исто така може да затвори еден сет звучник или самостојно да множи множества звучник, рачно изберете го прекинувачот за тип на клуч.3 : влезот На Сигналот ја обезбедува функцијата за заштита на сигналот на засилувачот на напојување во мирување.4 : Усвојте пригодни терминали за поврзување на прицврстувачот, способни да прифатат до 12wg жици на звучникот.5 : влезен премин поддржува до 300w засилувач на напојување и сите типови звучници од 4ohm до 16ohm.Секој излез на премин рачно избира прекинувач, може да се користи откако ќе се вметне, сигнал за стабилно поместување, да не генерира никакво вознемирување или бучава меѓу премините.Компактен дизајн и цврста метална обвивка, едноставна инсталација, производот не треба дополнително да го поврзува напојувањето.Боја : уцена : Метализација : 335мм х 95мм х 45мм содржина на пакетот : 1 х Б028 засилувач на напојување и прекинувач за кутија за звучникс дистрибуирајте уредсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. 3 : влез На Сигнал функцијата за заштита на сигналот за засилувач на напојување во мирување. 2 : 8 поставува стереофоничен звучник за испраќање звук во исто време, исто така, на еден поставен звучник или самостојно множете ги поставките на звучникот, рачно изберете го прекинувачот за тип на клуч. 5 : влезен премин поддржува до 300w засилувач на напојување и сите типови звучници од 4ohm до 16ohm. 4 : Усвојте пригодни терминали за поврзување на прицврстувачот, за да прифатите до 12wg жици на звучникот. 1 : 8 поставува стереофоничен прекинувач за тип на звучник изберете излез (8 поставува звучници да бидат независно или ).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Каролини Богатства BB1292PTHD Шаховска Табла Вар Зелена Јапонска Брада Пар Држачи За Тенџере 7, 5HX7, 5W, повеќебоен

Каролини Богатства BB1292 PTHD Шаховска Табла Вар Зелена Јапонска Брада Пар Држачи За Тенџере 7, 5 HX7, 5 W, повеќ�

DEN 0.33

3xl Менаџер За Обука И Развој Направете Го Тоа Подобро Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс Врат На екипажот Бел

DEN 2.67

Никол Милер Трилаж Ткаени Соба Затемнување Затемнување Скриени Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 52х96, Чамбреј Сина

Никол Милер Трејлаж тешка категорија, текстурирани панели за завеси со корпи се чувствуваат луксузно и

DEN 1.67