• Обновено
Skinенски плус големина на Levi's ® Women's Skinny Flyrs

Skinенски плус големина на Levi's ® Women's Skinny Flyrs

DEN 479.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Твоето-одете до слабиот Jeanан. Дизајнирано да ласка, држи и крева. Исечете со фигура што прегрнува за шик силуета. Скулптурата на Леви со Хиперсофт е супер-мека за засилена удобност со поддржувачкото истегнување. Уништена завршница. Сурови полите. 92% памук, 6% полиестер, 2% еластан. Тексас. Средно-лента. Тенок низ колкот и бутот. Отворање на слабиот нозе : 12,5 ". Среден пораст : 11,25". Inseam : 27 ", мерења од големина 18 W. ZIP лета. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Слупел рустикална земја саксија растенија ботаничко и цветно сликарство црно врамено уметничко печатење wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1055.84

Jayеј срцето дизајнира модерна аголна сребро симулиран бел дијамант 7,25 Тениска нараквица со двојно безбедно заклучување

Неверојатни дизајнирани 925 Стерлинг сребро симулирани дијамантски кубни цирконија тенис нараквица Сти

DEN 447.84

Lifeивотот на Ступел е она што го печеш со чаши храна и пијалоци сликање сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 217.28