• Обновено
Екена Милворк 5 W 6 D 1 2 H Медиум Сан Хуан Вуд Корбел, Цреша

Екена Милворк 5 W 6 D 1 2 H Медиум Сан Хуан Вуд Корбел, Цреша

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површини, камиони, центри за забава, аспиратори, полици и многу повеќе. Достапен во повеќе од 70 стилови и 250 големини, постои дизајн совршен за вас. Понудени во низа стилови од едноставни, минималистички форми до елаборирани резби во цветни, органски и акантус мотиви. Нашите корбели и загради се нудат во седум видови дрво, вклучувајќи ела, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или гумено дрво од боја. Сакате уште повеќе опции? Проверете ја линијата На Екена од пвц, метална или рустикална дрвена линија на загради и корбели. Прецизно врежано и достапно во елда, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или дрво од боја. Дрвени корбели и загради пристигнуваат изшкуркани и подготвени за бојадисување или обојување. Идеален за работни површини, барови, полици, кујнски острови, аспиратори, камини, мебел и многу повеќе. Врежани дрвени корбели и загради може да се користат за украсни или носечки апликации и можат да поддржат до 250 фунти со соодветна инсталација. Повеќето загради и корбели имаат ист стил во повеќе големини, кои се движат од 3" до 35" во висина!. Брза и лесна самостојна инсталација со лепак за дрво и клинци или завртки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Студените индустрии тркалачки плажа бранови пенеста графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3461.76

Колекцијата за декорирање на куќите за стоп, топење бои виножито дожд капки чадор силуета затегната платно wallидна уметност,

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 2.00

Апстрактна gealtидна уметност на пистата „Агат злато и сиво широко“ - сив и златен мермер инспириран геоде модерно современо

Додадете малку глам на вашите wallsидови со оваа пистата Авенија „Агат злато и сиво широко“ Апстрактна г�

DEN 2.00