• Обновено
Aviaенски лесен за патики за одење

Aviaенски лесен за патики за одење

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие патики беа направени за одење! Toе ги сакате овие нови женски чевли за одење во Avia Slip-on и за нивниот моден дизајн напред и за нивното супер удобно чувство. Горниот дел од решетката има акценти на контраст, со еластична јака и прилагодлива лента за цик-Zag, обезбедуваат лесни/лесни и безбедно вклопување. Материјал : вештачки горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте се со прилагодлива лента за цик-Zag. Карактеристики : Горна мрежа; еластична јака; издржлива надворешна плоча на TPR. Авиа се лизга на патики за одење за жени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Целосна Фигура Плус Големина Жица Слободен Пред Бравата Жените Дозвола Спојување Нега Елек Стил Долна Облека Црвена

Женска Мода Плус Големина Жица Слободен Удобно Склекови Градник Долна Облека карактеристики : 1.Ставете

DEN 229.92