• Обновено
Фриџа 1 2 3 4 5 Адаптери На Преста Вентили, Конвертирајте Ја Преста Во Адаптер Шредер За Велосипед, Надувајте Ја Гумата Користејќи Стандардна Пумпа или Компресор За Во

Фриџа 1 2 3 4 5 Адаптери На Преста Вентили, Конвертирајте Ја Преста Во Адаптер Шредер За Велосипед, Надувајте Ја Гумата Користејќи

DEN 431.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

краток опис не е достапен € ТРАЈНИ q Овој Велосипедски Вентил Е Изработен од Висококвалитетен Месинг и Тесно Се Совпаѓа со Гумениот О-Прстен, што Може Ефикасно Да Спречи Истекување. ①ДИЗАЈН на ПРОИЗВОДОТЛЕСЕН, Пренослив, Лесен За Инсталирање, Адаптер Преста до Шредер, Само Олабавете Го Врвот на Вентилот Преста, А Потоа Зашрафете Го Адаптерот на Вентилот, што може да ви Помогне Да Ја Подобрите Ефикасноста и Да Го Надувате Велосипедот во секое време. `+ШИРОКА УПОТРЕБА овие Адаптери за Стебла На Вентили се Погодни за Велосипеди, Друмски Велосипеди, Велосипеди за Преклопување и Повеќето Планински Велосипеди. Многу Лесно се Надувуваат. Уживајте во Вашето Патување Со велосипед со нашите Додатоци. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ АДАПТЕР●6 ПАРЧИЊА Од Адаптери За Вентили Преста До Швадр, Што Во Голема мера ќе Ја Задоволи Вашата Побарувачка, Вентилот За Велосипед Може да се Претвори Од Преста Во Швадер, Што може да се Користи за Надувување Гуми со Различни Стандардни Пумпи или компресори за воздух. 100% ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНО задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет. И ние сакаме да бидете возбудени за нашите производи како што сме, ние нудиме 100% Гаранција За Задоволство! Ако сте незадоволни на кој било начин со овој производ, ние ќе ви ги вратиме парите или производот за замена, изборот е ваш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата