• Обновено
Соимои Сина Вискоза Ткаенина Месечина И Ѕвезди Галакси Печатени Занает Ткаенина Од Дворот Широк

Соимои Сина Вискоза Ткаенина Месечина И Ѕвезди Галакси Печатени Занает Ткаенина Од Дворот Широк

DEN 97.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000-тите години на различни отпечатоци. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината .Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ✤ Материјал : Вискоза ✤ Техника : Ткаени.✤ Ткаат : Обичен. ✤ Брои предиво : 30сф * 30сф.✤ Густина : 68*64.✤ ГСМ : 115 гсм. Единица за продажба : Покрај Дворот. ✤ Шема : Галаксија. ✤ Ширина : 42 и 56 Инчи. ✤ Функција : средна тежина, Нетранспарентна. Употреба на✤ : Ткаенината Од Вискоза е совршена за летна облека, туника, фустани и блузи. ✤ Нега за перење : Нега За Перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. € Вискоза Вискоза Ткаенина Во Галакси Печатење. € Материјал : Вискоза Предиво Брои : 30sf*30sf GSM : 115. ● Ткаенината Широка 42 Инчи Се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ● Оваа Ткаенина Од Вискоза Вискоза Соимои е претрупан мек, но издржлив материјал, со подобра апсорпција од памукот. Сите производствени компоненти се природни. Малку познат факт Но, Ткаенината Од Вискоза е всушност биоразградлива и, според тоа, повеќе еколошка од другите текстили. Ткаенината од вискоза е совршена за летно носење, активно носење, фустани и блузи. ● Нега На перење : Суво чистење или миење раце во ладна вода со благ детергент, сушење на Воздух.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фангаза Детски Патики За Момчиња Девојчиња Лесни Деца Што Дишат Нелизгачки Модни Чевли За Трчање Пешачки Спортови

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Деца, Момчиња Стил : Патики, Чевли За Трчање, Секојдн

DEN 351.84

Колиша Дами Боди Долна Облека Во Собата Длабоко V Вратот Мрежа Теди Бебе Кукла Со Жартиера Појас Жените Секси Види Преку Висок

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Комплет Долна Облека За Долна Облека За Жени, Комплет За До�

DEN 0.67

Педорт Женски Кардигани Лесни Секојдневни Лесни Плетени Кардигански Џемпери Од Женско Небесно Сино, С

Педорт Жени Копче Надолу Вратот На Екипажот Долг Ракав Меки Плетени Џемпери Од Кардиган.Ова Женско Копч

DEN 2.33

Haperlare 30x30 Кујна Завеси, Темносина Вафли Ткаени Текстура Краток Прозорец Завеса За Кафе Бања Деца Спална Соба Прачка Џеб

Оваа кујнска завеса со текстура на вафли со филтрирање на светлина овозможува да влезе сончева светлин�

DEN 271.20

Дуксер Со дуксери За Жени Туника Со Долги Ракави Секојдневни Врвови За Пуловер На Вратот V Со Џебови и Врвка За Влечење

УВН Дуксери Дуксер За Жени Долги Ракави Кошула Туника Обичен V Вратот Пуловер Врвови со Џебови и Врвка З�

DEN 2.33

Женски Секојдневни Шорцеви Еластичен Струк Летни Шорцеви На Плажа Лесни Врвки За Влечење Удобни Кратки Панталони Со Џебови

Жените Секојдневен Летен Џеб Еластичен Половината Лабава Цврсти Шорцеви Pants Description : 1.It изработен е од в�

DEN 3.00