• Обновено
Судија Дред-Значка-Младински Дуксер Со Качулка-Мал

Судија Дред-Значка-Младински Дуксер Со Качулка-Мал

DEN 575.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Младина 50% памук / 50% полиестер со долги ракави со качулка. Сите наши дуксери се претходно намалени со манжетни со двојна игла и џеб од торбичка направен за деца. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Богатствата НА Каролина Цк8043ддм Австралиски Овчар Блу Мерл Снешко и Божиќни Подароци Душек За Сушење Садови, 21

Богатствата НА Каролина ЦК8043ДДМ Австралиски Овчар Блу Мерл Снешко И Божиќни Подароци Душек За Сушење С�

DEN 303.84