• Обновено
Сончање Новороденче Бебе Момчиња Девојчиња Божиќ Жакард Комбинезон Со Долги Ракави Тркалезна Јака Плетена Ромпер Облека Црна 6 Месеци

Сончање Новороденче Бебе Момчиња Девојчиња Божиќ Жакард Комбинезон Со Долги Ракави Тркалезна Јака Плетена Ромпер Облека Црна

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Унисекс Бебе Божиќ Жакард Ромпер, Долги Ракави Круг Јака Плетени Комбинезон За Пролет, Aut. Големина (см). 66 Должина : 50 Биста : 52 Половината : 58 Возраст : 0-3 Месеци. 73 Должина : 54 Биста : 54 Половината : 60 Возраст : 3-6 Месеци. 80 Должина : 58 Биста : 56 Половината : 62 Возраст : 6-12 Месеци. 90 Должина : 62 Биста : 58 Половината : 64 Возраст : 12-18 Месеци. Големина (инч). 66 Должина : 19.69 Биста : 20.47 Половината : 22.83 Возраст : 0-3 Месеци. 73 Должина : 21.26 Биста : 21.26 Половината : 23.62 Возраст : 3-6 Месеци. 80 Должина : 22.83 Биста : 22.05 Половината : 24.41 Возраст : 6-12 Месеци. 90 Должина : 24.41 Биста : 22.83 Половината : 25.20 Возраст : 12-18 Месеци. Спецификации : . Материјал : Акрилик. Боја : Црна. Големина : 66/73//80/90. Шема : Божиќен Жакард. Сезона : Пролет, Aut. Пол : Унисекс Бебе. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Повод : Секојдневна Облека. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1*Бебе Долго Ромпер. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : бебешкиот долг ромпер е изработен од акрилен материјал кој е мек, удобен и пријатен за носење, погоден за новороденчиња и момчиња. Дизајн : о-вратот ромпер е класичен и тоа го прави вашето бебе повеќе симпатична. Божиќните модели на жакард и едноставниот стил го прават вашето бебе пошармантно и поубаво. Карактеристики : Комбинезон Со Тркалезна јака со затворање на копчињата е лесен за носење и полетување, полесен за менување пелена. Долг ракав долг ромпер е топол за носење на бебето во пролет иumn. Прилики : Совршен За Божиќ, роденден, туш за бебиња, секојдневно, спиење и игра, секојдневно, надворешно носење, забава, патување, одмор, вокација, подарок и фотосесија итн. Големина Боја : големината е 66 (0-3 месеци), 73(3-6 месеци), 80(6-12 месеци), 90(12-18 месеци). Ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во опис. Главната боја е црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Teadead Teenage Mutant Ninja Turtles: Херои во половина обвивка - Огромна официјално лиценцирана никелодеон отстранлива wallидна

Ако пребарувате за совршен додаток за wallидови за да го освежите вашиот простор, откријте зошто decalsидот �

DEN 3.33

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7парчиња за јадење Овој сет вклучува шест плетени роке�

DEN 1.00

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00

Божиќна Облека и Додатоци за Тејиоџио Се Занимава Со Зимска Топла Боја Со Кружен Врат Џеб Со Долги Ракави Долг Фустан

Tejiojio има за цел веднаш да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник Нашат

DEN 0.67