• Обновено
Банго 18* Акрилни Двобојни Засенчување Срце Лабави Монистра ЗА Сам Додаток За Привезок За Накит Изработка На Нараквици Од Ѓердан Нараквици За Глава Телефонски Јажи?

Банго 18* Акрилни Двобојни Засенчување Срце Лабави Монистра ЗА Сам Додаток За Привезок За Накит Изработка На Нараквици Од Ѓердан

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Описи : . Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, синџир на клучеви, нараквици за пријателство, ѓердани, глуждови, синџири за половината, синџири за очни каприлиси, прстени, може да се користат како подарок за семејството и пријателите. Спецификација : . Големина : 18*19мм со дупка од 2мм околу 20 парчиња. Облик на монистра : Акрилни монистра со дупка. Употреба : Самостојни ѓердани, нараквици, обетки, занаети и друго изработка на накит. Видови : 7 видови(Зелена, Црвена, Розова, Виолетова, Сина, Кафеава, Сива). Забелешка : . Поради лесниот и фото техничкиот проблем, па можеби има мала разлика во бојата од сликите, ВЕ МОЛИМЕ љубезно разберете. Пакетот Вклучува : . 1 x 20pcs Монистра }вовед Во Производот нашата големина на мушка е 18*19mm, дијаметарот на дупката е 2mm. широк спектар на бои, совршени за занаети, доволно за да ги задоволат вашите различни занаетчиски или декоративни потреби. Секоја торба со 20 парчиња. €Добри перформанси Децата треба да го користат под надзор на возрасните. ®Широк Спектар На Примена Е Совршен За изработка на разни занаети САМИ, Како што се нараквици, ѓердани, копчиња, висечки орнаменти, приврзоци ,приврзоци за клучеви, продолжетоци за коса, обетки, телефонски ремени, Додатоци за телефони со монистра ,орнаменти, синџири за џемпери, глужд, мобилен телефон и торби декоративни додатоци и многу повеќе! По самото изработка, овие монистра добро ќе се вклопат во расадникот, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, кафетеријата, студентската соба и распоредот на галеријата, што исто така може да се примени како декорација на позадината на вашата фотографија; покрај тоа, можете да направите различни додатоци за учество во некои активности. ●Уживајте Во Забавата сами со овие шарени монистра е одличен начин да ја стимулирате внатрешната креативност на вашето дете и да развиете практични вештини.Совршен за дождлив ден и занаети после училиште, додадете кабел, Додатоци и други украси за вашето малечко да може да има експлозија создавајќи свои стилски додатоци. Можете да ги користите овие обоени монистра за да направите разни ракотворби и да им ги дадете на вашите родители, сестри, браќа, пријатели или колеги како персонализирани подароци на родендени, годишнини или празници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 20052010 КАГУ ГРЕЈ Р13Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата �

DEN 1839.84

Ступел Индтрис Црна Мачка Празнични Празнични Светла Божиќен Дизајн На Миленичиња до јуни Ericка Вес

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

DEN 2.00