• Обновено
Енергетска банка на Јукума - Патентирана технологија целосно надополнување во минути - Мах - Преносен полнач Надворешни батерии за телефони, таблети, камери [герман

Енергетска банка на Јукума - Патентирана технологија целосно надополнување во минути - Мах - Преносен полнач Надворешни батерии

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Јукума? е група на компании, ангажирани во развој и имплементација на системи за брзо полнење за потрошувачки производи и иновативни ќелии на батерии со посебни нано-материјали. Управувано од германскиот инженер и пронаоѓач и меѓународен тим за управување, го достигна вистинскиот технолошки пробив во технологиите за батерии и системите за брзо полнење. Патентираната технологија на Yukuma Power Bank овозможува целосно наплата за само триесет минути! Ние се осмелуваме да пронајдете една од најголемите надворешни компании за батерии кои имаат нешто близу. Нашиот LED статус на светлина ќе ви покаже колку полнење на батеријата остави за да не мора да погодите. Патентиран систем за супер менување им овозможува на само 30 минути да се надополни! На повеќето електрични банки се потребни 10-15 часа за да се наполнат. Врвните продажни се „горди“ што можат да се полнат во „брзо како 6 часа“. Нашата енергетска банка 10 пати побрзо од најголемиот дел од конкуренцијата!. Ги наплаќа повеќето уреди побрзо од штекерот. Целосно полнење со 30 минути и 50% во рок од 15 минути . истовремено полнење. Две USB порти ви овозможуваат да го наполнувате вашиот телефон во исто време со вашиот таблет, дигитална камера, GPS уред, преносен систем за игри, Bluetooth звучник, MP3 плеер, i Pad, i Pod и многу повеќе. Или користете го дополнителното пристаниште како убав начин да запознаете луѓе, со тоа што ќе станете нивни спасител од мртва батерија!. Патници најдобар пријател. Без разлика дали сте авантуристички патник, сакате да одите на кампување, да одите на авиони без да наплаќате пристаништа или многу сте далеку од излез, повеќе не мора да стресот за истекувањето на батеријата. Овој полнач ќе го наполни вашиот телефон до 3 пати или повеќе и ќе ги наплаќа вашите уреди побрзо од излезот во секој случај . големината е важна. Само 160 мм високи, и тежи помалку од 1 фунта, овој полнач за батерии ќе се вклопи во вашиот џеб, чанта, ранец, пакет фани, торба за патувања, носи и многу повеќе. Ослободете се од wallидниот излез веќе и добијте ја најиновативната и напредната банка за напојување!. 9 нивоа на заштита. Паметен систем на идентификација на брзо полнење; Електростатска заштита; Заштита на краток спој; Заштита на девијација на температурата; Дефект на софтвер и кратка заштита на хардверот; Заштита на влез во прекумерна струја и преоптоварување; Излезна заштита од прекумерна струја; Двојна излезна заштита од пренапон; Заштита на прекумерно празнење на батеријата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата