• Обновено
Педорт Женски Кардигани Лесни Секојдневни Лесни Плетени Кардигански Џемпери Од Женско Небесно Сино, С

Педорт Женски Кардигани Лесни Секојдневни Лесни Плетени Кардигански Џемпери Од Женско Небесно Сино, С

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Педорт Жени Копче Надолу Вратот На Екипажот Долг Ракав Меки Плетени Џемпери Од Кардиган.Ова Женско Копче Надолу Вратот На Екипажот Мек Плетен Кардиган Џемпери со тенок фит џемпери кардиган со вграден дизајн што ја вкусува вашата фигура, класична цврста боја и плетена за уникатен стил, ќе се чувствувате сигурни и удобни во овој кардиган со цврста боја.Стилските плетени кардигани ве одржуваат малку топло, дизајнирани за ладни утра и ноќи во пролет и лето. И слоевитост во fall и зима. Женски Кардиган Џемпери. Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. Изглед : плетениот кардиган со близок ракав со долги ракави со џебови го прифаќа дизајнот со цврста боја, подобро покажувајќи го вашиот шарм, убавина, елеганција, фигура и виталност. Големина и Боја : многу големини и бои се достапни за вас, лесно се прилагодуваат на која било фигура, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, шопинг и секојдневен живот итн. Широка Употреба : Многу модерен со сандали, кожени чевли, плимсоли, високи потпетици, фармерки, Маица, елек, трегер, ѓердан, чанти, торби со едно рамо и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Никол Милер Трилаж Ткаени Соба Затемнување Затемнување Скриени Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 52х96, Чамбреј Сина

Никол Милер Трејлаж тешка категорија, текстурирани панели за завеси со корпи се чувствуваат луксузно и

DEN 1.67

Persil ProClean Течен Детергент За Перење, Висока Ефикасност, Плус Моќност НА ОКСИ, Унца, Вкупни Оптоварувања

Persil Pro Clean PLOxi Power обезбедува моќна комбинација На Детергент За перење Persil и Технологија ЗА Напојување НА

DEN 2.00