• Обновено
Божиќни Украси За Топки-Пластични Пластични Божиќни Орнаменти Што Висат Украси За Топки За Новогодишна Елка, Празник, Свадба, Забава

Божиќни Украси За Топки-Пластични Пластични Божиќни Орнаменти Што Висат Украси За Топки За Новогодишна Елка, Празник, Свадба,

DEN 239.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Декорации За Новогодишна елка Со мала големина Skeoh 60mm/3.15 " Божиќните Украси Со Топки-РАЗНОБОЈНА БОЖИЌНА ТОПКА Со Мала Големина-има 13 различни бои на божиќни украси ви овозможуваат брзо да ја изградите вашата колекција и да украсите со повеќе можности. Изберете од нашиот прекрасен широк избор на бои, или измешајте и совпаѓајте различни бои за најдобро да ја прилагодите вашата тема за декорација на празници. Направете Вашата Елка да изгледа поубаво и диверзификација,создадете поинаков Божиќен дух. Боја : Сребрена Големина : 60ММ/3.15 " Количина : 34 Кт Материјал : Пластична РАЗНОБОЈНА БОЖИЌНА ТОПКА Отпорна На Кршење-има 17 различни бои на божиќни украси ви овозможуваат брзо да ја изградите вашата колекција и да декорирате со повеќе можности. Изберете од нашиот прекрасен широк избор на бои, или измешајте и совпаѓајте различни бои за најдобро да ја прилагодите вашата тема за декорација на празници. Направете Вашата Елка да изгледа поубаво и диверзификација,создадете поинаков божиќен дух. УНИКАТЕН ДИЗАЈН - овие разнишани божиќни топки орнаменти се комбинираат убавината. Едно пластично буре вклучува вкупно 36 топчиња. Божиќни топки со дијаметар од 3,15". Нашите црни орнаменти се дизајнирани во 6 специјални површини : мат, сјај, сјајни и 3 различни топчиња од аспект. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА НА УКРАС-Со големина од 1,57 инчи до 3,15 инчи. Во нашиот сет За Божиќни топки, можете да изберете топка и повеќе што подобро одговара на вашите потреби. Надвор од кутијата за украсување на вашето дрво и просветлување на вашиот одмор. УКРАСИ ЗА БОЖИЌНИ ТОПКИ ОТПОРНИ на КРШЕЊЕ Божиќните украси за топки се направени од безбедна и издржлива пластика отпорна на кршење, не грижете се дали скршените остатоци ќе ги повредат вашите деца или миленичиња. Секоја Божиќна топка е опремена со кука за лесно закачување, ви овозможува брзо да ја завршите декорацијата. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ направете одличен додаток на Вашите божиќни украси и празнична декорација. Совршен домашен декор за разновиден приказ На Божиќ, свадба, свршувачка, годишнина, забава како обесени украси на гранките на дрвјата, над приемот итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Богатствата НА Каролина Цк8043ддм Австралиски Овчар Блу Мерл Снешко и Божиќни Подароци Душек За Сушење Садови, 21

Богатствата НА Каролина ЦК8043ДДМ Австралиски Овчар Блу Мерл Снешко И Божиќни Подароци Душек За Сушење С�

DEN 303.84

Дуксер Со дуксери За Жени Туника Со Долги Ракави Секојдневни Врвови За Пуловер На Вратот V Со Џебови и Врвка За Влечење

УВН Дуксери Дуксер За Жени Долги Ракави Кошула Туника Обичен V Вратот Пуловер Врвови со Џебови и Врвка З�

DEN 2.33

Фриџа 1 2 3 4 5 Адаптери На Преста Вентили, Конвертирајте Ја Преста Во Адаптер Шредер За Велосипед, Надувајте Ја Гумата Користејќи

краток опис не е достапен € ТРАЈНИ q Овој Велосипедски Вентил Е Изработен од Висококвалитетен Месинг и �

DEN 431.20

Ступел Индустрии Розово Злато Цвет Парфем Глам Моден Дизајн Врамена Ѕидна Уметност Од Аманда Гринвуд

Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен �

DEN 2.67

Модни Жени Спортска Јога Трчање Бодибилдинг Подлога За Гради Долна Облека Резервоар Врвни Градници

Модни Жени Спортска Јога Трчање Бодибилдинг Подлога За Гради Долна Облека Врвни Градници ве Молиме про�

DEN 383.84

Фангаза Детски Патики За Момчиња Девојчиња Лесни Деца Што Дишат Нелизгачки Модни Чевли За Трчање Пешачки Спортови

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Деца, Момчиња Стил : Патики, Чевли За Трчање, Секојдн

DEN 351.84