• Обновено
Е Клиничка Хидра-Кул серум оз

Е Клиничка Хидра-Кул серум оз

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Воведување На Е Клинички Хидра-Кул Серум, ладен, освежувачки навлажнувач кој веднаш ја хидрира и смирува уморната кожа. Овој моќен серум е формулиран со Центела Азијатика богата со антиоксиданси, која штити од стареењето на ефектите од оштетување на слободните радикали. Исто така, содржи хијалуронска киселина и витамин Б5 (пантотенска киселина), кои работат заедно за да полни и мазни фини линии додека го обновуваат оштетеното ткиво на кожата. Совршен за сува, сензибилизирана, склона кон розацеа или изгорена кожа, Серумот Е Клиничка Хидра-Кул е суштински додаток на вашата рутина за убавина. Интензивно ја хидрира, смирува и смирува кожата. Обезбедува антиоксидантна заштита од оштетување на слободните радикали. Го враќа оштетеното ткиво на кожата. Има исклучителни долгорочни резултати за здрава кожа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 20052010 КАГУ ГРЕЈ Р13Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата �

DEN 1839.84