• Обновено
Ekena Millwork 15 W 45 H TRUE FIT PVC SINGE PALLE CHEVRON модерен стил фиксни ролетни за монтирање, градско сиво

Ekena Millwork 15 W 45 H TRUE FIT PVC SINGE PALLE CHEVRON модерен стил фиксни ролетни за монтирање, градско сиво

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 14 W 38 H Americraft Четири надворешни работи на Одборот Реал Вуд се приклучи на одборот-n-batten ролетни w z-bar,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 3808.00

Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, стандардни две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни инсталациони

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 1078.88