• Обновено
Екена мелница 18 W 60 H TRUE FIT PVC CEDAR PARK FIXED MONT SLULTERS, ТЕРМАЛНА ЗЕЛЕНА

Екена мелница 18 W 60 H TRUE FIT PVC CEDAR PARK FIXED MONT SLULTERS, ТЕРМАЛНА ЗЕЛЕНА

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 1 2 W 32 H Americraft Четири надворешни плочи на табла Реално дрво распоредено од табла-n-batten ролетни, без

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4962.56

Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 3234.88