• Обновено
Ekena Millwork 18 W 57 H TRUE FIT PVC два панел шеврон модерен стил фиксни ролетни за монтирање, суво грозје Браун

Ekena Millwork 18 W 57 H TRUE FIT PVC два панел шеврон модерен стил фиксни ролетни за монтирање, суво грозје Браун

DEN 7956.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 15 W 60 H TRUE FIT PVC Две еднакви панели Фарма куќа фиксирани ролетни за монтирање w z-bar, суво грозје кафеава

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 0.33

Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, Toperormade Катедрала Топ центар Мулион, Отворени ролетни за лаувер, вклучува појавување

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со стандардни стандардни розови на градител

DEN 2.00

Ekena Millwork 1 2 W 79 H Americraft Пет табла Екстериер вистинско дрво распоредено од табла-н-брани ролетни, океански оток

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 0.33

Ekena Millwork 15 w 42 h Americraft Две еднакви рамни плочи за надворешни работи на рамен панел, вистински дрвени ролетни, град

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 5044.96

Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, стандардни две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни инсталациони

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 1078.88

3 4 W 25 H Timbercraft Две 3 8 Одбори се приклучија на ролетни од табла-n-batten w z-bar, груб пилен западен црвен кедар

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

DEN 3.00

Ekena Millwork 12 W 80 H Timberthane Pecky Cypress Две еднакви рамни панели W четвртина од врвот на ФАУ дрво ролетни од дрво,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4045.12

Ekena Millwork 1 2 W 88 ​​ H Rustic четири табла распоредена од табла-n-batten Рабна пила од дрво ролетни од дрво w-board, подготвен

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 12348.48

Ekena Millwork 12 w 32 h Americraft Две еднакви подигнати панели надворешни работи на вистински дрвени ролетни, без starвездени

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 2.67