• Обновено
Ekena Millwork 14 W 54 H Americraft четири надворешни работи на табла Реално дрво Две еднакви панели врамени одбор-n-batten ролетни, пожарна црвена боја

Ekena Millwork 14 W 54 H Americraft четири надворешни работи на табла Реално дрво Две еднакви панели врамени одбор-n-batten

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво манго дрво, карактеристично текстурирано дрво жито нуди варијации на златно-кафеава шема. Овие издржливи, надворешни ролетни со тврдо дрво стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во зачудувачка недовршена оценка на дамки, подготвеност или една од нашите долготрајни дамки од дрво со цврста боја, кои нудат издржливост против пукање и пилинг. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во достапни, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е и еколошко и издржливо. Карактеристични текстури и обрасци нудат убав пар надворешни ролетни. Силата, густината и привлечниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во оценка на дамка и во најразлични убави, рачно обоени завршувања. Одржливото дрво од манго нуди достапен и еколошки производ за блендата. Изберете од класични и модерни дизајни за бленда.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 1 2 W 79 H Americraft Пет табла Екстериер вистинско дрво распоредено од табла-н-брани ролетни, океански оток

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 0.33

Ekena Millwork 12 W 80 H Timberthane Pecky Cypress Две еднакви рамни панели W четвртина од врвот на ФАУ дрво ролетни од дрво,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4045.12