• Обновено
Ekena Millwork 12 W 30 H Lifetime vinyl, Toperormade катедрала Топ центар Мулион, отворени ролетни за лаувер, w Shutter-Loks, Midnight Blue

Ekena Millwork 12 W 30 H Lifetime vinyl, Toperormade катедрала Топ центар Мулион, отворени ролетни за лаувер, w Shutter-Loks,

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Облечете ги вашите прозорци со нашите високо квалитетни животни надворешни винилни ролетни. Нашиот отворено затворање на прозорецот за прозорец е најпопуларниот бленда таму, и е достапен во огромна колекција на ширина и должини, осигурувајќи се дека ќе ја пронајдете совршената големина за вашиот дом. Шините, стиловите, лувите и севкупните детали му даваат на овој бленда вистинска количина на стил за да ја потенцираат надворешноста на вашиот дом. r. r. Овие ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Со богат дрва што се обликува во секој пар, тие се одлични алтернативи на традиционалните дрвени ролетни, обезбедувајќи изглед на дрво, без можно одржување. Тие се лесни, лесни за одржување и отпорни на оштетување на водата, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои и се еден од најдобрите производи за вредност што некогаш ќе ги купите за вашиот дом. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 1 2 W 32 H Americraft Четири надворешни плочи на табла Реално дрво распоредено од табла-n-batten ролетни, без

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4962.56

Ekena Millwork 14 W 61 H Americraft четири надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на таблата-n-batten slutters wелипсовиден

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4889.12

Ekena Millwork 12 W 80 H Timberthane Pecky Cypress Две еднакви рамни панели W четвртина од врвот на ФАУ дрво ролетни од дрво,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4045.12

Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 3234.88