• Обновено
Екена Мил работник 15 W 59 H TRUE FIT PVC SAN MIGUEL MISSION Style Fixed Mount Sulters, Moss Green

Екена Мил работник 15 W 59 H TRUE FIT PVC SAN MIGUEL MISSION Style Fixed Mount Sulters, Moss Green

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 1 2 W 88 ​​ H Rustic четири табла распоредена од табла-n-batten Рабна пила од дрво ролетни од дрво w-board, подготвен

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 12348.48

Ekena Millwork 12 W 80 H Timberthane Pecky Cypress Две еднакви рамни панели W четвртина од врвот на ФАУ дрво ролетни од дрво,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4045.12

Ekena Millwork 15 W 60 H TRUE FIT PVC Две еднакви панели Фарма куќа фиксирани ролетни за монтирање w z-bar, суво грозје кафеава

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 0.33

Ekena Millwork 14 W 38 H Americraft Четири надворешни работи на Одборот Реал Вуд се приклучи на одборот-n-batten ролетни w z-bar,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 3808.00

Ekena Millwork 15 w 42 h Americraft Две еднакви рамни плочи за надворешни работи на рамен панел, вистински дрвени ролетни, град

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 5044.96

Ekena Millwork 14 W 61 H Americraft четири надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на таблата-n-batten slutters wелипсовиден

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 4889.12