• Обновено
Hauteloom Banham Волна Дневна Соба, Спална Соба Област Килим - Традиционални-Сина, Беж-8'10 12'

Hauteloom Banham Волна Дневна Соба, Спална Соба Област Килим - Традиционални-Сина, Беж-8'10 12'

DEN 688.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите килими се изработени со грижа и внимание на деталите, што ги прави совршен додаток во секоја просторија во вашиот дом. Направени со висококвалитетни материјали, нашите килими се издржливи и удобни, обезбедувајќи пријатно чувство под нозете. Овој Тепих Е прекрасен традиционален тепих, со димензии од 8'10" х 12 " Правоаголник, може удобно да се користи во дневната соба, спалната соба. Украсете го вашиот дом со овој килим и уживајте во него со задоволство. Марка : Hauteloom Колекција : Banham Бои : Сина, Мраз Сина, Праска Стил : Традиционална Големина : 8'10" x 12' Форма : Правоаголник Материјал : Лице : 100% Волна Изградба : Рака Јазол Соба Тип : Дневна Соба, Спална Соба Куп : Низок Куп Отворено Безбедно : Без Машина За Перење : Рачно Перење Само Направено Во : Индија Машина За Перење. Отворено Безбедно. Традиционално. Низок Куп.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Сини Килими Од Традиционална Област, 8' 12'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1342.40

Машина За Перење Област Килим Со Не Се Лизга Поддршка За Дневна Соба, Спална Соба, Бања, Кујна, Печатени Персиски Гроздобер

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Природата е иднината! Горди сме што е направена контролата на квалитетот на сите наши п

DEN 1261.60

Јубнлви Бушава Област 30* Анти-Лизгање Меки Бушава Област Тепих Дома Спална Соба Бања Подот Врата Мат Црвен Тепих

30*40см АнтиЛизгање Меки Бушава Област Килим Домашна Спална Соба Бања Подна Врата Мат Карактеристика : Со�

DEN 0.67

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Ориентални Сини Индустриски Површина Килими, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.00