• Обновено
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Темноцрвени Виолетови Килими, 7'9'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Темноцрвени Виолетови Килими, 7'9'

DEN 422.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Со Шема На Темноцрвени Виолетови Килими, 7 'х 9'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машина За Перење Област Килим Со Не Се Лизга Поддршка За Дневна Соба, Спална Соба, Бања, Кујна, Печатени Персиски Гроздобер

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Природата е иднината! Горди сме што е направена контролата на квалитетот на сите наши п

DEN 1261.60

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Ориентални Жолти Индустриски Област Килими, 8' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2361.92