• Обновено
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Плоштад Апстрактни Килими Од Зелена Површина, 5 ' Квадратни

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Плоштад Апстрактни Килими Од Зелена Површина, 5 ' Квадратни

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Апстрактни Игуана Зелена Површина Килими, 5 ' Плоштад. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Ориентални Жолти Индустриски Област Килими, 8' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2361.92

Агли Компанија Внатрешен Правоаголник Ориентални Смарагдно Зелени Индустриски Површини Килими, 7'9'

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2623.84

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Сини Килими Од Традиционална Област, 8' 12'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1342.40