• Обновено
12 W 71 H TRUE FIT PVC PVC SAN ANTONIO MISSION Style FIXED MONT SULTTERS, океански оток

12 W 71 H TRUE FIT PVC PVC SAN ANTONIO MISSION Style FIXED MONT SULTTERS, океански оток

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведено од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови и е бесплатно за одржување. Направени по нарачка дизајнирани и собрани на вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ekena Millwork 12 w 32 h Americraft Две еднакви подигнати панели надворешни работи на вистински дрвени ролетни, без starвездени

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 2.67

Ekena Millwork 15 w 42 h Americraft Две еднакви рамни плочи за надворешни работи на рамен панел, вистински дрвени ролетни, град

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 5044.96

Ekena Millwork 1 2 W 32 H Americraft Четири надворешни плочи на табла Реално дрво распоредено од табла-n-batten ролетни, без

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4962.56