• Обновено
Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For - Suzuki Equator Front десно

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For - Suzuki Equator Front десно

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For Nissan Frontier 2015-2005, Pathfinder 2006-2005, Xterra 2015-2005, Suzuki Equator 2010-2009 Предниот десен дел (регулаторот за прозорецот со прозорецот) АЛТУС автомобилски прозорец регулатори и моторите се произведени со делови за врвен квалитет и засилен дизајн на ОЕ за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . Референци : 741-349, 80730-EA005. Одговара Изберете : 2005-2015 Nissan Frontier 2005-2006 Nissan Pathfinder 2005-2015 Nissan Xterra 2009-2010 Suzuki Equator и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

130- Пумпа за вода на моторот со спојката на вентилаторот се вклопува во Изберете: 1988- Chevrolet GMT-400, 1988- Chevrolet

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

DEN 1.67

Монтирање на шок и шок компатибилно со 1999 година- Хонда Одисеја 2001- Акура МД 6Кил 3.5L Предниот, левиот возач или десниот

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : 904975, SM5211, MP904975 Warranty : 1year unlimitedmileage warranty Manufactured from top quality components, thi

DEN 2.00

Сензор за брзина Компатибилен со 2007 година- Honda Fit Fort, Driver Side CYL 1.5L машки конектор пин тип 2-проследен терминал

Специфит на производи : Директен фиткватентност Продадена : Продадена индивидуално Коннекторот Пол : Ма

DEN 2.00

Заменски активирач на заклучување на вратата на Реф, компатибилен со 2002 година- Хонда ЦР-В 2003 година- Пилот заден, лев возач

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 3налепни и 2пост�

DEN 1275.84