• Обновено
Појасен појас за хипера УА за Кавасаки Прери 2002 година

Појасен појас за хипера УА за Кавасаки Прери 2002 година

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Hypermax ATV UA стои на рамената на гигантите со тоа што неговиот развој започнува со најпродаваната линија на моторни ремени-ремени што се одликуваат на 150+ санки за HP. Оттаму, секој појас е специјално дизајниран за својата примена. Од материјали до димензии до дизајн на COG, Carlisle Hypermax ќе го вози вашето возење над можностите на фабрички акции во перформанси и сигурност. Секој Hyper Max ATV UA ремен е дизајниран за неговата специфична примена. Специјално формулираните соединенија создаваат издржлив и сигурен појас кој обезбедува оптимални перформанси. Секој појас на хипермакс содржи силен и стабилен арамиден кабел. Гума оптоварена со влакна дизајнирана да ги зафаќа канџите и да остане на тој начин во текот на животот на ременот. Нулта истегнување и максимална јачина на затегнување. Димензиите се совпаѓаат со ОЕ во должината и ширината на кабелот, што значи дека вашиот ATV, UTV или SXS ќе се префрлат како нови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

130- Пумпа за вода на моторот со спојката на вентилаторот се вклопува во Изберете: 1988- Chevrolet GMT-400, 1988- Chevrolet

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

DEN 1.67

Замена на вратата на вратата на вратата, компатибилен со 2000- Toyota Tundra задниот, патничката страна продолжена кабина сива

PRODUCT SPECIFICS Product Fit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Gray Vehicle Body Type : Extended Cab Replaces OE Number : 692970 C010 B2 Interchange Part Numbe

DEN 2.00

Сензор за брзина Компатибилен со 2007 година- Honda Fit Fort, Driver Side CYL 1.5L машки конектор пин тип 2-проследен терминал

Специфит на производи : Директен фиткватентност Продадена : Продадена индивидуално Коннекторот Пол : Ма

DEN 2.00

Замена на мијалник за миење на предните светла, компатибилен со Mercedes Benz Ml Mercedes Benz Ml, странична страна на возачот

PRODUCT SPECIFICS Product Fit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Primed Replaces OE Number : 1648600908 Replaces Partslink Number : MB1048118 Interchange Part Nu

DEN 0.67

Заменски активирач на заклучување на вратата на Реф, компатибилен со 2002 година- Хонда ЦР-В 2003 година- Пилот заден, лев возач

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 3налепни и 2пост�

DEN 1275.84