• Обновено
Единствени договори за радијаторски резервоар за ладење на течноста за ладење, приклучок за резервоар за завртки за BMW

Единствени договори за радијаторски резервоар за ладење на течноста за ладење, приклучок за резервоар за завртки за BMW

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработено е од издржлива конструкција од месинг. Не само безбедно, туку и добро запечатување може да се користи долго време. Лесно да се инсталира, директно да се отстрани старата завртка и да Серија, за BMW 5 серија, за BMW 7 серија, за BMW X1, за BMW X3, за BMW X5, за BMW X6, за BMW Z2, за BMW Z3.Посакајте се дека ова се точна стока пред да нарачате да избегнете предизвикување Вие непотребна загуба. Единствени договори за радијаторски течноста за ладење на течноста за ладење на заштитени приклучоци на резервоарот 17111712788 за BMW строго во согласност со стандардите, со стабилни карактеристики и перформанси . Големина : 17.7x16.3 mm / 0,70 "x0.64" (H*Max.D). Дијаметар на адаптер : M10x1. Број на ОЕ : 17111712788. Вклучен пакет : 1x течноста за ладење на течноста за ладење 1x o прстен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

130- Пумпа за вода на моторот со спојката на вентилаторот се вклопува во Изберете: 1988- Chevrolet GMT-400, 1988- Chevrolet

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

DEN 1.67

Заградата на сопирачките на сопирачките на моторот BRBC- Заградата на сопирачките на сопирачките се вклопува Изберете: 2013-

Единствените делови препорачани од компанијата „Форд мотор“ за возилата Форд и Линколн Плочите за под

DEN 3509.44