• Обновено
Женски Бохо Крпеница Кардиган Со Долг Ракав Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто Топла6sl4491650

Женски Бохо Крпеница Кардиган Со Долг Ракав Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто Топла6sl4491650

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ————————————————————————————————————————————— . Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. ————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.————————————————————————————————————————————- Женски Бохо Крпеница Кардиган Со Долги Ракави Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто Топла6sl4491650.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Атлетски дела женски DRI повеќе основни атлетични подигања јога панталони, 32 inseam за редовни, големини s petite-2xl

Ништо не ја победи удобноста и стилот на атлетските дела јога панталони Леснотијата за влечење во комби

DEN 3.33

Џемпери дтидтпе За Жени, Жени Зимски Цврсти Цврсти Плетени Лабави Качулки Џебни Џемпери Од Џемпер Од Кардиган За Жени, Црни

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.32 "Рамо : 64cm / 25.77 "Должина : 103cm / 40.лична големина на телото, обликот на телото, про

DEN 2.00

Блузи за жени облечени обични Женски Отворени Цврсти Џебови Од Кардиган Ракав лесен Џемпер палто женски палта

USUKEUBust Sleeve Length SSmall6103695cm / 37.13 " Големина : XXLSize теретана облека за жени сеткроп качулка женски копчиња блузи

DEN 2.33

Готју Женски Плус Сис Кардиган Капут, Ретро Печатен Лесен Елек Со Средна Должина, Наметка Јакна Долг Капут Темно Сина

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

DEN 3.00

Лисенреин Женски Исечени Болеро Кардигани Џемпери Јакни Отворени Предни Кратки Раменици Фустан Палто Пролет Fall

Женски Кардиган Палто, Еднобојни Долги Ракави Кратки Јакна Врвови Опис : Висококвалитетен материјал, ме

DEN 267.04

Есенска Облека Стабилна Облека Кардиган За Жени Паѓаат Отворени Предни Чипка Долги Ракави Лабави Лесни Лесни Обични Печатење

Кардиган За Жени Паѓаат Отворени Предни Чипка Со Долги Ракави Лабава Лесна Лесна Обична Печатење Женск�

DEN 2.67

Womenените од Ликови, плетениот џемпер од рамо со долги ракави, ретро џемпери врвови паѓаат лабава трикотажа

Womenените плетени џемпер од рамо, цврста боја, обични лабави долги ракави, врвови на улична облека Каракт�

DEN 2.67