• Обновено
Женски Моден Плетен Пуловер Кружен Врат Тенок Еднобоен Секси Лабав Џемпер Hot6sl868492

Женски Моден Плетен Пуловер Кружен Врат Тенок Еднобоен Секси Лабав Џемпер Hot6sl868492

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ————————————————————————————————————————————— . Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. ————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.————————————————————————————————————————————- Жени Мода Плете Пуловер Круг Вратот Тенок Еднобоен Секси Лабава Џемпер Hot6sl868492.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Намален Женски Џемпер Тркалезно Деколте Пуловер Џемпер Со Цврста Боја Удобен Шуплив Џемпер Со Долги Ракави Со Средна Должина

Ироинид Женски Тркалезен Џемпер Со Пуловер Со Деколте Со Цврста Боја Удобен Џемпер Со Долги Ракави Со С�

DEN 351.68

Женски Врвови Женски Капут Крпеница Врвови Качулка Пуловер Лабава Џемпер Блуза Плус Големина Л, Сина

Женски Копче Палто Крпеница Врвови Качулка Пуловер Лабава Џемпер Блуза Плус Големина изработен е од ви�

DEN 2.67