• Обновено
Womenените од Ликови, плетениот џемпер од рамо со долги ракави, ретро џемпери врвови паѓаат лабава трикотажа

Womenените од Ликови, плетениот џемпер од рамо со долги ракави, ретро џемпери врвови паѓаат лабава трикотажа

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Womenените плетени џемпер од рамо, цврста боја, обични лабави долги ракави, врвови на улична облека. Карактеристики. Цврста боја на женски обичен плетен џемпер од рамо, лабава обична пулверска врвови, стилски и удобно, задолжително во вашата зимска гардероба . Погоден за пролет и есен секојдневно носење, канцеларија, активности на отворено, шопинг, датира, забави, улична облека и улична облека и улична облека и улична облека и улична облека и улична облека Секоја друга прилика .. Големина (cm)/(инч) t t t t t t t t t t t t. S tl должина : T54 T/ T21.26 TBUST : T95 T/ T37.40 TSLEEVE : T59 T/ T23.23. M tl length : t56 t/ t22.05 tbust : t100 t/ t39.37 tsleeve : t60 t/ t23.62. L tl length : t58 t/ t22.83 tbust : t105 t/ t41.34 tsleeve : t61 t/ t24.02. Xl tl должина : t60 t/ t23.62 tbust : t113 t/ t44.49 tsleeve : t62 t/ t24.41. Xxl tl должина : t62 t/ t24.41 tbust : t121 t/ t47.64 tsleeve : t63 t/ t24.80. Спецификација. Материјал : полиестер. Стил : Обичен. Пол : жени. Сезона : Пролет и есен. Ракави : Долги ракави. Модел : Цврста боја. Прилики : дневно. Пакет вклучувајќи : . 1 * жени џемпер на пуловер. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и дел од ткаенини. Табелата со големина е само за повикување; Можеби има мала разлика со она што го добивате. Бојата може да биде полесна или потемна поради различниот приказ на компјутер .. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Многу прилики : женските врвови од џемперот на рамото се погодни за секојдневно носење во пролет и есен, канцеларија, активности на отворено, шопинг, датира, забави, улична облека и која било друга пригода . Обичен дизајн : Цврста боја на женски обичен плетен џемпер од рамо, џемпер, џемпер од рамо,, лабава лежерна пукаловер врвови, стилски и удобно, задолжително во вашата зимска гардероба . Големина и боја : S, M, L, XL, XXL, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во опис, боја : црна, каки, ​​светло сина, сина боја, светло сина боја, сина боја, светло сина Светло сива, темно зелена, црвена вино, портокалова . мек материјал : мекиот обичен женски џемпер трикотажа е изработена од полиестер, мека и пријателска за кожата, удобно за носење, елегантно и слатко за да ве загрее . лесен за совпаѓање : женски Комплетите за плетенка на пуловер се совршен натпревар за фармерки, здолништа, панталони, шорцеви, хеланки и чизми за зависност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Намален Женски Џемпер Тркалезно Деколте Пуловер Џемпер Со Цврста Боја Удобен Шуплив Џемпер Со Долги Ракави Со Средна Должина

Ироинид Женски Тркалезен Џемпер Со Пуловер Со Деколте Со Цврста Боја Удобен Џемпер Со Долги Ракави Со С�

DEN 351.68

Докоту Женски Пуловер Џемпери Плетени Вратот На Екипажот Долг Ракав Капка Рамо Еднобојни Тенки Скокачки Врвови Црн САД8-10

Марка : Докоту Добредојдовте Во Докоту, имајте добар шопинг! Докоту е бренд кој се фокусира на модата за �

DEN 0.33

Дозвола Џемпер За Жени, Женски Искриват Секси V Вратот Џемпер Batwing Ракав Лабава Преголеми Пуловер Плетени Скокач Врвови

плус големина дуксери за жени,дуксер фустан жени,комфорни бои дуксери,дуксер од тиква за жени,дуксери о�

DEN 0.33

Wavsuf Женски Џемпери Плус Големина Желки Обичен Клиренс Висок Врат Долг Ракав Цврсти Плетени Зимски Жолти Џемпери Големина

Ние сме посветени на постигнување 100% задоволство од услугите на клиентите.Сезона : Винтергендер : Жени, �

DEN 2.33

В Џемпер За Вратот Женски Блокирачки Во Боја Плетен Леопард Печатење В-Џемпер За Пуловер На Вратот За Жени Големина С-3ХЛ

Добредојдовте ВО БЕСТСПР,се надеваме дека ќе имате добро искуство за купување!БЕСТСПР е во состојба да �

DEN 559.68

апсуј Џемпери За Жени Дозвола Круг Вратот Мода Мода Пуловер Долги Ракави Џемпер Врвот Црна Големина 4XL

апсуј Џемпери За Жени Дозвола Мода Моден Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Со Кружен Врат Врвна Црна Голем�

DEN 302.08

џемпери од кардиган јсаирл За Жени Џемпери Со Долги Ракави Џемпер Со Печатено Копче Отворен Преден Капчиња Есенски Џемпери За

кардигани кардигани со патент и2к облека загреана јакна дожд пончо за жени слатки блузи за тинејџерки fal

DEN 526.08

Женски Бохо Крпеница Кардиган Со Долг Ракав Отворени Предни Плетени Џемпери Џебови За Палто Топла6sl4491650

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

DEN 3.33

лабакиха женски врвови жени палто кардигани маргаритка печатење со долги ракави в-вратот исечен џемпер врвот сива

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.00