• Обновено
Жените Лето Заврши V Вратот Прилагодливи Шпагети Ремени Градите Набори Повик Возбуда Фустан Лето Плажа Коленото Должина Фустан Отворен Назад Надвор Рамо Фустан Ви

Жените Лето Заврши V Вратот Прилагодливи Шпагети Ремени Градите Набори Повик Возбуда Фустан Лето Плажа Коленото Должина Фустан

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : С Биста : 90см/35,43" Половината : 72см/28,35" Колк : 108см/42,52" Должина : 87см/34,25"Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 78см/30,71" Колк : 114см/44,88" Должина : 88см/34,65"Големина : Л Биста : 102см/40.16" половината : 84см/33.07" колк : 120см/47.24" должина : 89см/35.04"големина : xl Биста : 108см/42.52" половината : 90см/35.43" колк : 126см/49.61" должина : 90см/35.43"големина : xxl биста : 114см/44.88" половината : 96см/37.80" колк : 132см/51.97" должина : 91см/35.83"големина : хххл Биста : 120см/47.24" Половината : 112см/44.09" Колк : 138см/54.33" Должина : 92см/36.22"Женска Облека; дами летни фустани За клубови за забави изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашиот дневен носач : женскиот пакет вклучува : 1 х дами фустан материјал : полиестерокција : случајна Пригода : секојдневен, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, Училиште, семејство, одмор, собир. Погоден за пролет, лето и aut фустанот дише и е удобен за носење дебелина : стандарден материјал : полиестерски памук ве молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите!Сезона : лето ве молиме дозволете разлики од 1-3 см поради рачно мерење, благодарение (сите мерења се во см, ве молиме имајте предвид 1 см = 0,39 инчи)Боите може малку да се разликуваат во зависност Од поставките На компјутерот И мониторот Жените Летна Обвивка V Вратот Прилагодливи Шпагети Ремени Градите Набори Обичен Фустан Со Возбуда Летна Плажа Фустан До Колена Отворен Фустан Од Рамо. Материјал : Фустанот изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс.Оваа ткаенина има четиринасочно истегнување,може да се движи со вас за дополнителна удобност и останува во одлична форма.Ткаенината погодна за кожата нуди мазни перформанси со ниско триење. Натпревар : фустаните совршено се совпаѓаат со сандали, патики и потпетици. Совршен За секоја пригода : Погоден За Работа, Канцеларија, Секојдневна, Забава, Датум, Патување, Одмор, Одмор, Плажа, Базен, Дом, Училиште, Парк, На Отворено, Ноќен Клуб, Шопинг, Улица и Секојдневно Носење. Може да се носи со резервоари, маици, бикини, сандали, сламена капа, станови, потпетици итн. Течното бохо долго здолниште е добро За Пролет, Лето и Fall. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате, Ве Молиме Запомнете : Бојата Може Малку Да Се Разликува од Сликата. и не грижете се за проблемите со големината, можете преку Центарот За Враќање Преку Интернет да го размените ако големината на женскиот фустан не одговара.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Синдис Дами Џемпер Фустан Пуловер Со Долги Ракави Скокач На Екипажот Макси Фустани Работат Секојдневно Беж

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан,Зимски Долг Џемпер,Женски Џемпер За Вр�

DEN 1.33

хуаи жени обичен фустан еднобоен v вратот без ракави долг фустан ретро елегантен фустан на плажа вечерна забава долг фустан

Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со го�

DEN 335.68

Жените Висок Половината Шифон Фустани Поместена Патување Ремен Фустан Лажичка Вратот Секси Одмор Сарафан

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Летен Сарафан, Макси Фуста�

DEN 574.08

Мијаилима Макси Фустани За Жени Плус Големина Цветен Принт Дневен Секојдневен Ретро Гроздобер Боемски Макси Фустан Со Врат

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 32 Биста : 90см / 35.4 "Ракав : 60см / 23.62 " Д

DEN 399.84