• Обновено
Дозвола Летни Фустани За Жени Должина На Глуждот А-Линија Краток Ракав Симпатична Круг Деколте Одмор Печатени Фустан Зелена М

Дозвола Летни Фустани За Жени Должина На Глуждот А-Линија Краток Ракав Симпатична Круг Деколте Одмор Печатени Фустан Зелена

DEN 399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Должина На Глуждот-Стил На Вратот На Облеката : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 84-88см/33,07-34,65" Половината : 70см/27,56" Ракав : 16см/6,30" Должина : 134см/52,76" Големина : М САД : 6 БИСТА : 88-92см/34,65-36,22" Половината : 74см/29,13" Ракав : 17СМ/6.69" ДОЛЖИНА : 135см/53.15" големина : л сад : 8 биста : 92-96см/36.22-37.80" половината : 78см/30.71" ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 136см/53.54" големина : xl сад : 10 биста : 96-100см/37.80-39.37" Половината : 82cm/32.28" ракав : 19cm/7.48" должина : 137cm/53.94" големина : 2xl Сад : 12 биста : 100-104cm/39.37-40.94" ПОЛОВИНАТА : 86cm/33.86" ракав : 20cm/7.87" Должина : 138cm/54.33" Големина : 3xl сад : 14 Биста : 104-108cm/40.94-42.52" половината : 90cm/35.43" ракав : 21cm/8.27" должина : 139cm/54.72" женски моден секојдневен Принт Кружен ВРАТ со кратки Ракави долги фустани со големи димензии. летни фустани 2023; фустани за жени 2023; летни фустани 2023 обични; летни фустани 2023 плус големина. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Повод-Светли бои, привлечни, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Одлични Подароци : роденденски подароци,подароци За Денот на Мајката,Божиќни подароци,подароци За Ноќта на Вештерките,подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Летни Фустани За Жени Без Ракави Должина На Глуждот Секојдневен Макси Цветен Фустан За Вратот Зелен 3xl

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

DEN 383.84

TKing Мода Женски Лето Повик Бохо Ремени Печатени Лабава Сарафан Без Ракави V - Вратот Макси Фустани Сина 4XL

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 431.84

Фустани Со Плус Големина За Жени Летни Памучни Ленени Еднобојни Макси Фустани Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Плус Големина

Женски Летен Краток Ракав Еднобоен Мек Удобен Долг Фустанкарактеристики : 1 Изработен од лесна ткаенина

DEN 479.84

Летни Фустани За Жени Печатени Круг Деколте Макси Глуждот Должина Лабава Одмор Ракав Фустан Мулти-боја М

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот До 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зим�

DEN 1.00

хуаи жени обичен фустан еднобоен v вратот без ракави долг фустан ретро елегантен фустан на плажа вечерна забава долг фустан

Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со го�

DEN 335.68

Беивеи Дами Лабава Цветни Печати Макси Фустани Етнички Секојдневен Долг Фустан Жени Гроздобер Празник СТИЛ Ј 2ХЛ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Е�

DEN 383.84

Јубатуо Женски Летен Лежерен Бохо Принт Лабав Сарафан V Вратот надвор Од Рамото Макси Фустан На Плажа Без Ракави Зелен М

Јубатуо, Стилска Облека на Дофат на Раката Колку повеќе купувате, толку повеќе заштедувате на испоракау

DEN 271.84

Хаити Дами Макси Фустани В Врат Летна Плажа Сарафан Краток Ракав Долг Фустан Празнична Забава Еднобојна Светло Сина XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 271.68

Ханас Блузи Макси Фустан За Жени Секојдневен Летен Сарафан Без Ракави В - Врат Џеб Лабав Фустан Виолетова М

Информации за производството : Пол : Женска Сезона : Летен Материјал : 95% Полиестер,5% Опсег На Спандексиза

DEN 1.00

Фустани За Жени Печатени V - Вратот А-Линија Должина На Глуждот Обичен Летен Фустан Без Ракави Кафеава М

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 1.00

Женски Фустани Тркалезно Деколте Секојдневна Печатена Должина На Глуждот Макси Летен Фустан Со Долги Ракави Црвен М

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 383.84

Пајл Дами Со Цврста Боја Кафтан Макси Фустани Лабава Празнична Долга Облека Лелеава Забава На Греј

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Е�

DEN 295.84

Хаити Дами Макси Фустани Долги Ракави Кошула Фустан Копче Надолу Одмор Патување Ревер Вино Црвено 4XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Е�

DEN 3.00

Синдис Дами Џемпер Фустан Пуловер Со Долги Ракави Скокач На Екипажот Макси Фустани Работат Секојдневно Беж

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан,Зимски Долг Џемпер,Женски Џемпер За Вр�

DEN 1.33

Бикопу Женски фустан надвор Од Рамо, Летна Свилена Површина Без Грб Тенка Елегантен Долг Фустан, Облека Во Стилот На Забава

Женски Фустан Надвор Од Рамо, Цврста Боја Без Грб Еластична Лента Свилена Површина Едно Парче Елегантна

DEN 3.33

Финелиљубов Обичен Макси Фустан Женска Облека Под Летен Клиренс Цветна ВИОЛЕТОВА ХХЛ Со Долги Ракави со Долги Ракави

Женски Летен Секојдневен Цветен Печатен Прашка За Слабеење Долга Облека Женски Летен Секојдневен Цвет�

DEN 335.68